Billedet på sidehoved
  • Tvis Skole
  • Skolevænget 1, Tvis, 7500 Holstebro
  • 96115840
  • Tvis.skole@holstebro.dk
  • 5798004621639
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved

Tvis Skole

Skolebestyrelsen

Per Nørgaard Mortensen

Billede
Funktion: Formand
Adresse: Skautrupvej 2
Postnr.: 7500  Holstebro
Mobil: 40624631
Emailadresse: per@kommerz.dk
Beskrivelse: Kontaktforælder for 8A, 8B & 8C

Eni Fredskov Noesgaard

Billede
Funktion: Næstformand
Adresse: Klostervej 3, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Telefon: 40145622
Mobil: 40145622
Emailadresse: eni.noesgaard@gmail.com
Beskrivelse: Kontaktforælder for 0A, 0B, 9C & 9D

Claus Michael Thunø

Billede
Funktion: Skolebestyrelsesmedlem
Adresse: Engparken 46, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Telefon: 53802010
Mobil: 29397269
Emailadresse: claus_thunoe@hotmail.com
Beskrivelse: Kontaktforældre for 3A,3B & 5A

Nikolaj Jørgensen

Billede
Funktion: Skolebestyrelsesmedlem
Adresse: Egelund 7, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Mobil: 72283058
Emailadresse: nik-con@mail.dk
Beskrivelse: Kontaktforælder for 2A,9A & 9B

Rhina Høj

Billede
Funktion: Foreningsrepræsentant
Emailadresse: rhina61@gmail.com

Joan Hauge Brodersen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Bannestrupparken 30, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Mobil: 22436222
Emailadresse: brodersens.paradis@mvbmail.dk

Lise Gravgaard Nørgaard

Billede
Funktion: Skolebestyrelsesmedlem
Adresse: Tvislundvej 4, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Telefon: 97435009
Mobil: 24938473
Emailadresse: lise@tvislund.dk
Beskrivelse: Kontaktforælder for 4A & 6A

Søren Toftgaard Enevoldsen

Billede
Funktion: Skolebestyrelsesmedlem
Adresse: Egelund 8, 7500 Holstebro
Postnr.: 7500  Holstebro
Telefon: 97429261
Mobil: 60375716
Emailadresse: enevoldsen@mvb.net
Beskrivelse: Kontaktforælder for 1A